Arkadaşlık amaçlı erkek arkadaş arıyorum

Arkadaşlık amaçlı erkek arkadaş arıyorum

 

Arkadaşlık amaçlı erkek arkadaş arıyorum
Arkadaşlık amaçlı erkek arkadaş arıyorum

Merhaba ben tuana arkadaşlık amaçlı erkek arkadaş arıyorum benimle arkadaş olur musun? Sanal alem de erkek arkadaş arayışım ne zaman biter derseniz sanırım bitmez neden mi çünkü erkek arkadaş bulamıyorum kendime. Kaç yıldır sanal alem de erkek arkadaş arıyorum ama kendime uygun bir erkek arkadaş bulmadım neden mı çünkü erkekler genel de hep yalan dolan olduğun için erkek arkadaş bulamıyorum arkadaşlar. İnternet de arıyorum erkek arkadaşı ama bir türlü denk gelmedi nedense. İnternet bize arkadaşlık siteleri de arkadaş etmek amaçla kurulmuş ve mobil de de erkek arkadaş bulacağımızı erkek arkadaş edinmek mobil siteleri de var ama bizim de şans yok sanırım arkadaş bulamıyoruz nedensen.

Erkek arkadaş arıyorum

 

İnternet de dolaşmadığım arkadaşlık sitesi kalmadı ama ben hala erkek arkadaş bulmadım ve arıyorum erkek arkadaş arıyorum beyler dikkatiniz? Benimle arkadaş olmak isteyen erkekleri buraya davet ederek benimle tanışmasının arz ederim arkadaşlar.İstanbul da yaşıyorum yaş 28 aslen Giresun da yaşayan Ama İstanbul da yaşıyorum artık o yüzde burada kendime arkadaş edinmek için erkek arkadaş arıyorum sitesi de kendime erkek arkadaş bulmaya çalışıyorum. Belki bu sefer kısmet ben de yana olur da kendime erkek arkadaş bulurum kısmet artık

 

Erkek Arkadaş

 

Sanal alem de adam gibi bayan arkadaş arayan erkek arkadaşlar siz de benim gibi adam gibi sevgili arıyorsanız buraya tanıtım mesajları yazar mısınız. Ben çok yalnız biriyim benimle hoş vakitler geçirmek isteyen erkek arkadaş arıyorum tanışalım mı? Niyetiniz ciddi işe benimle tanışmak ister mısın o zaman buraya tanıtım mesajları yazarak benimle tanışabilirsiniz. Mutlu edecek erkek arkadaş arıyorum mutlu olacak bayan arkadaş burada arkadaşlar. Size güveniyorum beni sevgisiz bırakmayın artık ben de arkadaş arıyorum ve sonunda bulacağım arkadaş inanıyorum çünkü arayan belasının ve erkek arkadaşının bulur.

3 thoughts on “Arkadaşlık amaçlı erkek arkadaş arıyorum

  1. Merhaba ben Mert Yaşım 35 boyum 1.78 kilo 72 Elektrik Elektronik teknisyeniyim
    Tel 05071647673

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir