Gümüşhane Mobil Arkadaslik Mobil Sohbet

Gümüşhane Mobil Arkadaslik Mobil Sohbet

Canlı ya da online sohbet sitelerinin son yıllar üzerinde gerçekten çok büyük bir artış göstermesi bizlere bu alanda daha fazla ilgilenmemizi sağlamıştır.
Bunun başlıca nedenlerinden birisi de teknolojinin çok büyük bir hızla kendini yenilemiş olmasıdır. Eski çağ dönemine baktığımız zaman 56k modemlerle bağlantı kurulduğunu bu bu bağlantılarda sıkıntı yaşadığımızı hatırlıyoruz. Bu bağlantılar üzerinde messenger de görüntülü ve sesli sohbet yapılabilir olması fakat, bir hayli yavaş olması insanların canını sıkıyordu. Şimdilere baktığımız zaman bırakın sohbeti internet üzerinden video konferanslar dahi yapılabilir olduğuna sıklıkla karşılıyoruz.

Bunun yanı sıra facebook gibi , linkedin gibi, share gibi, gibi paylaşım siteleri üzerinde de online sohbet yapılabildiğini görebilmekteyiz. Bağlantı hızlarının önceki yıllara nazaran yani bundan 10 yıl öncesine göre en az 10000 kat artmış olduğunu söyleyebiliriz. 1990’lı yılların sonlarına doğru mirc yazılımının gelişmesiyle birlikte sohbet odalarında aynı anda binlerce kişiye sohbet edebileceği mekanlar oluşturulmuş ve hızlı büyümesini sağlamıştır. Binlerce kişinin bir arada buluşturulduğu bu sohbet odalarının, şimdi ki zamana göre arkadaşlık ve canlı sohbet sitelerinin atası olduğunu ifade edebiliriz.
Hal böyle olunca il bazında ki sohbetlerin önemi de günden güne artmış ve Gümüşhane bölgesinde yaşayan kullanıcılarımız için oluşturduğumuz Gümüşhane Sohbet odalarına siz değerli kullanıcılarımızı da görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirterek sizlere tam anlamıyla hizmet vermeye devam edeceğimizi duyurmak istedik.

Bayanlarla sohbet

Is ve aile yasaminda hem kadinlarin hatta erkeklerin omuzlarindaki yuk cok çok. Ozellikle erkekler evlerine destek olabilmek icin uzun saatler calismak mecburiyetinde kaliyor. Bu sebeple kadinlarla tanisma ortamlarina girmeleri cok mumkun olmuyor. Buna bagli olarak bir es veya partner arayan erkekler bayanlarla sohbet edip, yakinlik kurma imkânini bulamiyor.

Mobil sohbet

Sohbet mobil ortama tasindigindan sevgili arayan erkekler ya da bir es arayisindaki kadinlar mekan, vakit kisitlamasi olmaksizin çevrimiçi chat siteleri uzerinde hoslarina giden kisiler ile rahatlikla sohbet edebiliyor. Sadece evde ya da bir kafede bmilletarak degil; yolda veya iste birbiri ile gunluk yaşamini paylasabiliyor. Bu manada mobil sohbet çağdaş yaşamin icinde onemli bir yakinlik kurma yolu durumuna geliyor.

gümüşhane mobil sohbet, gümüşhane mobil arkadaslik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir